Scoala Postliceala EDUNET implementeaza proiectul „ Formare de calitate la standarde europene pentru asistentii medicali” in care 45 elevi din anul I, II si  III  de la Școala Postliceală ”EDUNET” Craiova isi vor dezvolta cunoștinţele,   abilităţile, competenţele profesionale,  competenţele lingvistice și culturale.  Elevii de la calificarea Asistent medical generalist, vor participa la un plasament  european in Italia  în perioada  iunie – august 2019.
Stagiul de practică  se va realiza la OSPEDALE A. CARDARELLI, Campobasso, Italia.

Cei 15 elevi de la Școala Postliceală Sanitară ,,EDUNET”, Băilești vor face stagiul clinic la T. Theodosiou Private Medical Services Limited și Royal Artemis Medical Centre, în Paphos, Cipru, în perioada 17 iunie 2019 – 12 iulie 2019.

Mai multe informatii despre selectie, pregatire si stagiu gasiti pe siteul proiectului https://erasmus2018edunet.wordpress.com/

 

Rezultatele selectiei in proiectul ERASMUS + 2018-1-RO01-KA116-048030

Nr. crt. Nume Prenume Clasa
ANUL I si II
1.        Albu Petrut Alexandru I C
2.        Alecsandrescu Ghiorghita Loredana II A
3.        Badea Laurentiu-Bogdan I A
4.        Barbu Ileana – Stefania II A
5.        Barbu Maria-Alina I A
6.        Calin Elena-Roxana I C
7.        Calota Daniel I C
8.        Ciocan Gabriel Cosmin I B
9.        Cirnu Maria-Alexandra I B
10.    Cirstea Octavian-Codrut I C
11.    Cosoveanu Ion I C
12.    Gitan Iuliana I B
13.    Grigorie Stefan-Daniel II A
14.    Iordache Oana Lavinia I C
15.    Ismana Georgiana-Violeta I B
16.    Istrate Georgiana Manuela I C
17.    Linca Maria-Claudia I C
18.    Mihai Adriana I B
19.    Mirea Ionela-Cristina I B
20.    Nicola Elena-Costela I C
21.    Pena Lavinia I C
22.    Petcu Andreea-Stefania I B
23.    Picleanu Mirela-Valentina I C
24.    Piturca Andrei-David I C
25.    Preda Gabriela-Alexandra I B
26.    Predut Eugenia I C
27.    Stefan Alina I A
28.    Stinga Ileana I B
29.    Toca Ileana-Ramona I A
30.    Toma Ion-Adrian I B
31.    Trica Laurentiu – Fernando – Marian II A
32.    Turbureanu Adina – Marina – Karla II B
33.    Vladu Adina II B
34.    Vrejoiu Andreea-Veronica I B
35.    Tuță Alexandra – Gabriela II A
ANUL III
36.    Becheru Viorel III B
37.    Casapu Mariana – Cosmina III A
38.    Ularu Ionela III A
39.    Olariu Olivia – Simona III B
40.    Vladutescu Adriana – Gabriela III B
41.    Tudora Elisabeta III B
42.    Pirvanescu Alice – Daniela III A
43.    Trinca Ionela – Alina III A
44.    Vasile Verginica – Ionela III A
45.    Gugu Maria III A
46.    Ionescu Alina – Luminita III A
47.    Pantireanu Viorica – Elena III B
48.    Varabiev Sandel III A
BAILESTI
49.    Chirila Florentina Marinela II
50.    Markovic Adriana II
51.    Berceanu Ioana I
52.    Nacu Camelia II
53.    Padureanu Mariana II
54.    Patrascu Floriana Corina I
55.    Tache Loredana Dragana I
56.    Dobre Mariana Alexandra I
57.    Leuca Florentin Catalin I
58.    Iacob Lidia Maria I
59.    Pencea Andreea II
60.    Dinca Miruna Loredana I
REZERVE/RETRASI
61.    Badea Bogdan I C
62.    Dinescu Ionut-Aurelian I A
63.    Giurgiu Iuliana-Corina I B
64.    Golea Elena-Camelia I B
65.    Grigorascu Alexandra-Ionela I B
66.    Iordache Andreea-Mihaela I C
67.    Pirvu Roxana – Denisa I A
68.    Pirvu Alexandra – Elena I A
69.    Bica Mirasabel-Luisa I B
70.    Spaimus Dan I