Consilii Președinte Secretar Membri
1. Consiliul de Administrație Victor Dudău Doru Ana – Maria Pasăre Cornelia, Gheorghe Iuliana, Ghindeanu Claudia, Coandă Mariana, Gavrilescu Viorel, Bujorică Roxana – elev
2 Consiliul Profesoral Pasăre Cornelia Ghindeanu Claudia Beldea Georgiana, Bușe Carmen,Chelu Marinela,Coandă Mariana,Denicu Maria Mădălina,Dincă Hermina,Dinu Laurențiu,Doru Ana – Maria,Dulgheru Ștefana, Gîrju Maria,Ionescu Mariana,Marin Maria, ,Nica Liliana,Olaru Tanți,Onescu Constantin – Gabriel,Ostroveanu Janina,Petcuț Maria-Irina,Sandu Otilia,Soare Marinela,Stănescu Margareta,Tarbă Cătălin – Aurelian,Voinea Mariana
  Comisii metodice Responsabil Secretar Membri
1 Comisia metodica a asistentilor medicali Doru Ana-Maria Chelu Marinela Dulgheru Stefana,Soare Marinela,Sandu Otilia,Olaru Tanți,Ostroveanu Janina,Buse Carmen,Stănescu Margareta,Ionescu Mariana,Denicu Madalina,  Coanda Mariana
2 Comisia metodica a profesorilor, medicilor si farmacistilor Ghindeanu Claudia Marin Maria Beldea Georgiana,Dinu Laurențiu

Gîrju Maria,Nica Liliana,Onescu Constantin – Gabriel,Petcuț Maria-Irina

Tarbă Cătălin – Aurelian,Voinea Mariana

3 Comisia dirigintilor  Dinu Laurențiu Ionescu Mariana Bușe Carmen,Chelu Marinela, Doru Ana – Maria, Onescu Constantin – Gabriel,Ostroveanu Janina, Sandu Otilia,
  Comisii cu caracter permanent Responsabil/

Coordonator

Secretar/

Responsabil

Membri
1 Comisia pentru curriculum Marin Maria Denicu Mădălina Onescu Gabriel
2 CEAC:  Comisia de evaluare şi asigurare a calităţii Coordonator: Pasăre Cornelia Responsabil: Gheorghe Iuliana Marin Maria, Olaru Tanți, Bujorică Roxana  – elev.
3 Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenţei, a faptelor de corupție și discriminării în mediul școlar și promovarea interculturalității Olaru Tanți

 

Beldea Georgiana

 

Motorga Mihăiță Cristian, Soare Marinela, Bujorică Roxana – elev.
4 Comisia pentru programe și proiecte educative Dudău Victor Doru Ana – Maria Pasăre Cornelia, Ghindeanu Claudia, Bujorică Roxana – elev
5 Comisia pentru perfecţionare şi formare continua Ostroveanu Janina Marin Maria Gîrju Maria
6 Comisia de securitate și sănătate în muncă și pentru situații de urgență Dinu Laurențiu Doru Ana-Maria Bușe Carmen
7 Comisia pentru control managerial intern Gheorghe Iuliana Coandă Mariana Nica Liliana
  Comisii cu caracter ocazional Responsabil Secretar Membri
1 Comisia de inventariere Doru Ana – Maria Chelu Marinela Bușe Carmen
2 Comisia de recepţie bunuri Denicu Mădălina Doru Ana-Maria Ostroveanu Janina.
3 Comisia de casare, clasare și valorificare a materialelor Rădoi Oliver

 

Doru Ana – Maria

 

Ostroveanu Janina.

 

4 Comisiei pentru verificarea documentelor școlare și a actelor de studii Doru Ana-Maria Ghindeanu Claudia Toma Letiția
5 Comisia pentru organizarea examenelor Petcuț Irina Onescu Gabriel Dulgheru Ștefana
6 Comisia pentru Admitere a elevilor la Școala Postliceală Edunet, Craiova Onescu Gabriel Doru Ana – Maria Gîrju Maria
7 Comisia pentru simulare și susținere a examenului de certificare a calificării profesionale AMG si AMF Ionescu Mariana Chelu Marinela Stănescu Margareta, Dinu Laurențiu, Dulgheru Ștefana
8 Comisia de Gestionare a activităților derulate prin SIIIR Președinte: Pasăre Cornelia Administrator: Tarbă Cătălin Rădoi Oliver
9. Comisia de elaborare a proiectului de dezvoltare inatituțională Coordonator: Victor Dudău Secretar: Pasăre Cornelia Gheorghe Iuliana